E-learning Super OSK Super OSK Super OSK

Strona głównaO nasHistoria

Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż , Powstał 5 stycznia 1993 roku jako jedno osobowy ośrodek szkolenia kandydatów na kierowców kategorii „A, B, T” prawa jazdy. Tego samego roku , jesienią firma poszerzyła ofertę szkoleniową o kolejne kategorie prawa jazdy „C” oraz „CE”. Zatrudniając czterech instruktorów, wiosną 1994 został zakupiony pierwszy autobus marki Autosan, służący do szkolenia przyszłych kierowców kat ,,D", w tym samym roku ośrodek poszerza swoją działalność tworząc filię w Sieniawie powiat przeworski.


Na przestrzeni lat firma się rozwijała i tak w roku 1996 otwarta została kolejna filia w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II , a w 1998 na ulicy Kasztelańskiej 6, oraz 1-hektarowy placem manewrowy przy ulicy Przemysłowej. Odział w Jarosławiu przy ulicy Kasztelańskiej 6 zmienia się w siedzibę główną . Przez kolejne lata firma dąży do ciągłej poprawy jakości szkolenia, osiągając przy tym pozycję lidera w szkoleniu nauki jazdy.


Poszerzenie oferty szkoleniowej na szkolenia zawodowe: operatorów wózków jezdniowych, żurawi przenośnych (HDS), podestów ruchomych oraz suwnic , ADR. W roku 2006 rozpoczynamy szkolenie na wszystkie kategorie:AM, A1, A2, A, B1, B, BE, C, CE, D i T, w nowo otwartym oddziale w Rzeszowie przy ulicy Miłocińskiej 1A , oraz w Krośnie przy ulicy Mięsowicza. Właściciel wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel przedmiotów zawodowych szkoły średniej, rozpoczął proces ewaluacji, czego potwierdzeniem jest uzyskanie w lipcu 2006 akredytacji Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Więc zobowiązało to kadrę szkoleniową do ciągłego podwyższania swoich kwalifikacji, uzupełniania nowych technik i technologii kształcenia. Świadczy to o tym że, ośrodek nie prowadzi przypadkowych szkoleń. Trzy lata później Wojewoda Podkarpacki wydaje zezwolenie na szkolenie w zakresie kwalifikacje wstępnej i szkoleń okresowych dla kierowców zawodowych. W tym samym okresie rozpoczynamy szkolenie w nowo oddanym do użytku , nowocześnie wyposażonym budynku wraz z przyległym placem manewrowym w miejscowości Laszki. W następnym roku oddajemy do użytku nową bazę szkoleniową, wraz z zapleczem technicznym i placami manewrowymi w Kidałowicach koło Jarosławia .

Rok 2011 myśląc poważnie o budowie Ośrodka doskonalenia techniki jazdy oddajemy do użytku nowy budynek wraz z dwoma salami wykładowymi , pełnym zapleczem sanitarnym i obszernym placem manewrowym w mieście Sieniawa w powiecie przeworskim.


Z myślą o wypoczynku naszych pracowników w roku 2011 oddano do użytku kompleks wypoczynkowy, położony malowniczo wśród łąk, pól i lasu. Z czystą podkarpacką wodą. W którym można aktywnie wypoczywać.

Od roku 2013 spełniamy normy jakości ISO 9001:2008 co również świadczy o wysokim standardzie usług.

W roku 2015 rozpoczęliśmy szkolenia na wózki teleskopowe , powstały również 4 pracownie psychologiczne służące do badań kierowców i operatorów


Na chwilę obecna szkolimy operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.( koparki , ładowarki, spycharki, równiarki, walce drogowe)

 

 

 

DOŁĄCZ DO NAS, ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 40 TYS. KLIENTÓW
TERAZ CZEKAMY NA CIEBIE

© 2012 Wiraż - Ośrodek Szkolenia Kierowców i operatorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
modyfikacje oraz opieka techniczna: solfino.pl