E-learning Super OSK Super OSK Super OSK

Strona głównaPrawo jazdyKategoria B

W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu jest właściwie koniecznością. Auta dają możliwość sprawnego i szybszego poruszania się po drogach. Umiejętność kierowania pojazdów bywa niekiedy warunkiem koniecznym do zdobycia zatrudnienia.

Prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania:

  • pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla;

  • w/w pojazdem z przyczepą lekką 

  • ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym również z przyczepą lekką.

Wymagany minimalny wiek żeby rozpocząć kurs 17 lat 9 miesiecy

PKK - (Profil Kandydata na Kierowcę ) krok po kroku

Cena kursu podstawowego zawiera 30 godz. zajęć teoretycznych oraz 30 godz. jazdy. Jazdy samochodem możesz rozpocząć już dzień po zakończeniu wykładów teoretycznych! Badania lekarskie dla przyszłych kierowców przeprowadzamy podczas wykładów (nie tracisz czasu na wizytę w przychodni) 

Podczas wykładów korzystamy z multimedialnego zaplecza dydaktycznego oraz prezentujemy doskonałe filmy szkoleniowe dotyczące ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, jak też nauki manewrów na placu manewrowym.

INSTRUKTORZY

Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor i dlatego jesteśmy szkołą jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy i instruktorki - to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są cierpliwi, nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. U nas sam wybierasz instruktora

Przekazujemy do dyspozycji kursantów,nowe i w pełni ubezpieczone samochody peugeot 207, Hyundai i20, Suzuki Swift (identyczne auta jak na egzaminie państwowym). Posiadamy również samochód z automatyczną skrzynią biegów a szczegóły znajdziesz tutaj

Masz pewność,że ukończysz kurs według wcześniej ustalonych zasad i cen. Podawana przez nas cena zawiera zawsze pełen pakiet usług oraz materiałów pozwalających na odbycie i ukończenie kursu prawa jazdy. Pozostaje tylko zapłacić za jeden egzamin i zdać go za pierwszym razem, tak jak większość naszych kursantów!

Symulator

Dla naszych klientów oferuje dodatkowe darmowe zajęcia na komputerowym symulatorze nauki jazdy.

Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy

     .

© 2012 Wiraż - Ośrodek Szkolenia Kierowców i operatorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
modyfikacje oraz opieka techniczna: solfino.pl