E-learning Super OSK Super OSK Super OSK

Strona głównaPrawo jazdyKategoria B1

KOŃCZYSZ 16 LAT?   Nie chcesz jeździć do szkoły skuterem lub rowerem?   Dzięki nam już teraz możesz rozpocząć przygodę z własnymi czterema kółkami!!!

Kategoria "B1"- uprawnia do prowadzenia:

  1. Czterokołowcem- z wyjątkiem motocykla, samochodu osobowego oraz ciężarowego którego masa własna nie przekracza:
    - w przypadku przewozu rzeczy 550 kg,
    - w przypadku przewozu osób 400 kg;

  2. Pojazdami określonymi dla prawa jazdy kat. AM

PKK - (Profil Kandydata na Kierowcę ) krok po kroku


Kurs prawa jazdy kat. B1 można rozpocząć od 16 roku życia, lub za zgodą rodzica lub opiekuna od 15 lat i 9 miesięcy.

Podstawowy kurs niczym nie różni się od szkolenia na kategorię B, składa się z 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin jazdy. Egzamin wewnętrzny i egzamin państwowy również odpowiada temu na kategorię B i obejmuje te same zadania. Jedyna różnica polega na tym, że kursant zdaje go pojazdem przystosowanym do B1.

SZKOLENIE

Dysponuje pojazdem DAIHATSU CUORE , Microcar M.Go przystosowanym do nauki jazdy na kategorię B1. Nasi instruktorzy posiadają spore doświadczenie, ponieważ kursy na prawo jazdy B1 prowadzimy już od kilku lat, a ponad 80% naszych kursantów w wieku 16 lat zdaje egzamin za pierwszym razem i cieszą się dobrą opinią egzaminatorów. Ponieważ jak wspomniano wyżej, to my udostępniamy pojazd na egzamin, kursant szkoli się i zdaje tym samym samochodem, który już zna, co pozwala czuć się komfortowo i  pewniej. Krótkie rozmowy i wymiany uwag z egzaminatorami pozwalają nam szkolić jeszcze lepiej i budują doświadczenie.

© 2012 Wiraż - Ośrodek Szkolenia Kierowców i operatorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
modyfikacje oraz opieka techniczna: solfino.pl